kazemieh
26 آبان 1401 - 12:40

دستاورد‌های انقلاب اسلامی در رسانه های دیجیتال معرفی شود

جانشین فرمانده سپاه کربلا با تاکید بر اینکه باید دستاورد‌های انقلاب اسلامی در رسانه‌های دیجیتال معرفی شود، گفت: باید جهاد خدمت را در بخش‌های محرومیت‌زدایی و تامین امنیت را نرم‌افزار سازی کرد تا در اختیار نسل جوان قرار بگیرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، آئین افتتاحیه چهارمین رویداد ملی تولید محتوای دیجیتال بسیج استان مازندران با حضور سردار احمد برسلانی جانشین فرمانده سپاه کربلا در دانشکده فنی امام محمد باقر (ع) ساری برگزار شد.

سردار احمد برسلانی جانشین فرمانده سپاه کربلا در این آئین افتتاحیه با اشاره به اینکه بسیج شجره طیبه است، گفت: بسیج در دوران دفاع مقدس، در مقابله با فتنه‌ها، محرومیت‌زدایی و در همه عرصه‌های مختلف دستاوردهای عظیمی برای انقلاب کسب کرد.

وی با بیان اینکه بسیج  ارزش‌های انقلاب اسلامی را به جهان صادر کرده است، افزود: استکبار جهانی  با تمامی ایادی خود در تلاش برای ضربه زدن به انقلاب است.

جانشین فرمانده سپاه کربلا در ادامه به دشمن‌شناسی بسیج هم اشاره کرد و گفت: کسانی که در بخش محتوای دیجیتال فعال هستند باید مبنای کار خود را قران و عترت قرار بدهند چرا که اگر امروزه  ایران اسلامی در این جهان هستی مقابل ایادی استکبار ایستاده است به دلیل عمل به قرآن و عترت است.

سردار برسلانی با تاکید بر روایت‌های قرآنی در محتواهای دیجیتال، خاطرنشان کرد: اقدامات فعالان عرصه دیجیتال به نوعی  جهاد تبیین است.

وی با بیان اینکه بعضی افراد در سایه امنیت و آسایش جمهوری اسلامی به درجات علمی و اقتصادی رسیدند اما قدرنشناسی کردند، افزود: اینها همان ادامه دهندگان افکار قوم بنی‌اسرائیل هستند.

جانشین فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه عده‌ای در زمین دشمن بازی می کنند،تاکید کرد: دشمن بنیان خانواده را هدف قرار داده است و می‌خواهد ارزش‌های اسلامی را مخدوش کند.

سردار برسلانی با تصریح بر اینکه تجزیه‌طلبه‌ا این روزها شعار فریبنده و انحرافی سر می‌دهند، گفت: این عده ابزار دست دشمنان به ویژه آمریکا شدند.

جانشین فرمانده سپاه کربلا با بیان اینکه دشمنان از اقتدار ایران هراس دارند، اضافه کرد: دشمنان دوباره دچار خطای محاسباتی شدند  چرا که ایران با همه تحریم‌ها و جنگ‌های نرم، اقتصادی و ترکیبی در اوج اقتدار ایستاده است.

سردار برسلانی با تاکید بر اینکه باید دستاورد‌های انقلاب اسلامی در رسانه‌های دیجیتال معرفی شود، افزود: باید جهاد خدمت را در بخش‌های محرومیت‌زدایی و تامین امنیت را نرم‌افزار سازی کرد تا در اختیار نسل جوان قرار بگیرد.

جانشین فرمانده سپاه کربلا در ادامه به سبک زندگی ایرانی اسلامی هم اشاره کرد و گفت: باید این سبک زندگی را در فضای مجازی ترویج کنیم.

محمد نوری تلاوکی  نیز از حضور ۲۰ تیم در سه رشته پویانمایی، نرم افزار تلفن همراه و  بازی‌های مخصوص تلفن همراه خبر داد و گفت: در مجموع ۶۰ نفر از اقشار مختلف در این رویداد شرکت کردند.

مسؤول مرکز فضای مجازی سپاه کربلا افزود: کلیدواژه‌هایی که در این رویداد مورد نظر است، سبک زندگی ایرانی اسلامی، دشمن شناسی، ایران جوان بمان، جهاد خدمت، قران و عترت، ورزش و سلامت، گردشگری تعالی بخش، ایران قوی و شناسایی دستاورد‌های نظام است. نوری تلاوکی در ادامه هدف از برگزاری این رویداد را شناسایی و کشف استعداد‌های بسیج در حوزه  دیجیتال دانست و خاطرنشان کرد: تولید محتوای تخصصی نیاز به اموزش دارد که در این رویداد، تیم‌های شرکت کننده آموزش خواهند دید.

مسؤول مرکز فضای مجازی سپاه کربلا یادآور شد: تیم منتخب در مسابقات کشوری این رویداد که ۱۹ آذرماه برگزار می‌شود، اعزام خواهد شد. گفتنی است، این رویداد از ۲۵ آبان آغاز و ۲۷ آبان با معرفی تیم منتخب به پایان می‌رسد.

پایان پیام/۸۶۰۴۱/ج

منبع: فارس
شناسه خبر: 861051